NABÓR – Wrzesień 2022

W tych ciężkich i niespokojnych czasach moja misja rozwoju psycho-fizycznego nabiera nowego i mocniejszego brzmienia. Parkour powinno być traktowane już nie tylko jako zabawa i dodatkowe, ciekawe zajęcie, a jako szansa na przygotowanie siebie i swojej głowy na każdą ewentualność. Zajęcia Parkour, które oferuję to okazja do nabycia niezbędnych umiejętności fizycznych i psychicznych, pozwalających odnaleźć się we współczesnych, ciężkich czasach.

W związku z tym otwieram kolejny nabór do sekcji PARKOUR w Częstochowie. Treningi odbywają w grupie lub – za życzeniem – indywidualnie w plenerze i na specjalnej sali. Zainteresowanych proszę o kontakt – pierwszy trening jest darmowy i polega na zapoznaniu się nawzajem, przeanalizowaniu waszych możliwości i poziomu aby potem dobrać odpowiednią ścieżkę rozwoju. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych (dorośli indywidualnie lub w grupach do trzech osób).

Swoje obowiązki wykonuję z największą starannością, a w połączeniu z wypracowaną, spójną filozofią gwarantuję silny rozwój psycho-fizyczny.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – pisz TUTAJ

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.